מאמנת אישית

מאמנת אישית עוזרת למתאמן למצוא את החוזקותיו ויכולותיו, כדי למנף את מטרותיו/רצונותיו למקום הנכון ביותר עבורו, על פי בחירתו.
איך זה קורה? לכל מתאמן יש שק עמוס בכלים שלא בכולם משתמש. תפקיד המאמן הוא לעזור למתאמן לאמץ כלים חדשים שיובילו אותו למטרה הנכספת.

ומה קורה כשלא יודעים מה המטרות?  הכל בסדר. גם לזה יש פתרון.
המאמנת עוזרת במציאת חוזקות ויכולות כדי למצוא את המטרה הנכונה עבורו, על פי בחירת המתאמן.

מה חשוב כשמחפשים מאמן אישי? כימיה!
יתכן שלכל מאמן אליו תלכו יהיו לו את ה"תשובות" עבורכם, אבל לא כל אחד יתאים לקצב שלכם, לדרך בה אתם רוצים לעבור את התהליך ובכללי לאנרגיה שלכם. לכן, חשוב למצוא מישהו שאתם מרגישים בנוח לדבר על נבכי ליבכם, לספר על החלומות הכי גדולים שלכם ועל הקשיים הכי גדולים.

אודותיי בקצרה:
שמי רינת רחמינוב וסוף סוף מצאתי את המקום בו אוכל לממש את חוזקותיי.
אחרי שש שנים בעולם התקשורת, לקחתי את מה שטיפחתי שם (וורבאליות, יכולת התבטאות טובה, התמצאות בפרטים הקטנים, יסודיות ופרקטיות) לדרך חדשה- עולם האימון וההדרכה.
אני מאמנת אישית שמאמינה בשינוי ומאמינה שמתוך קונפליקט צומחים דברים חדשים וטובים יותר.

פרטים טכניים
:
בוגרת אימון הוליסטי מטעם מכללת רידמן
בוגרת תואר ראשון בתקשורת וניהול
בעלת רישיון מדריך מטעם ה- FIA  (ארגון הספורט המוטורי העולמי)
מדריכת נהיגה מצילת חיים וספורטיבית

פרטים אישיים על קצה המזלג:

לאחר שש שנים בתחום התקשורת והניהול, בהן נגעתי כמעט בכל זרוע אפשרית בתחום התקשורת (כתיבה, תחקירנות, עריכת תוכן, קופירייטרית ומנהלת לקוחות)- אבדה דרכי.
חיפוש מעמיק וארוך הוביל למקום של גילוי עצמי, עשייה ותושייה! (עוד לא סיימתי….)
היום חשובה לי תקשורת בינאישית, מצמיחה ומחזקת, אותה אני ממשת בהדרכות נהיגה ובאימון אישי.

מאמנת אישית להצלחה
לי אין את כל התשובות בשבילך, כי לא צריך להיות לי! אבל כן יש לי כלים רבים ומגוונים, מוח צעיר ורענן, ראייה חדה, ורבאליות (יכולת ביטוי טובה), יכולת לשים לב לפרטים הקטנים ולדייק את הדברים.
אחרי ששמים את כל הדברים על השולחן, בגובה עיניים, מוצאים יחד מה הכי נכון לך והכי טוב בשבילך ומוצאים את הדרך להגיע לשם. לבד. כי אחרי ש"הרומן" נגמר איתי יש לך את היכולת להמשיך לייצר פירות נוספים באופן עצמאי ובטוח.
כי יש לך אותך! וזה הכל!